Hovedseksjon

Ledelse og ansatte

Rektor

Arne Sygard
arne.sygard@osloskolen.no

Administrativ leder 

Linn Bayegan
linn.bayegan@osloskolen.no

Lærere

Eva Torstrup (rådgiver og faglærer i norsk)
eva.torstrup@osloskolen.no

Mette Langeid (webansvarlig og faglærer i norsk og historie)
mette.langeid@osloskolen.no

Turid Håkedal (sosiallærer og faglærer i engelsk og samfunnsfag)
turid.hakedal@osloskolen.no

Siri Fulton (faglærer i matematikk og naturfag)
sikja014@osloskolen.no

Håkon Hornburg Løken (faglærer i matematikk og IKT-ansvarlig)
hakon.loken@osloskolen.no

Rasp

Eli Zwaig Kolstad
eli.kolstad@osloskolen.no

Odd Kristian Johansen
odd.k.johansen@osloskolen.no