Ledelse og ansatte

Rektor

Arne Sygard
arne.sygard@ude.oslo.kommune.no

Merkantilt

Linn Bayegan
linn.bayegan@ude.oslo.kommune.no

Lærere

Bendik Indreeide (matematikk og naturfag, it-ansvarlig)
bendik.indreeide@osloskolen.no

Eva Torstrup (norsk)
eva.torstrup@osloskolen.no

Helle Alice Mathiesen (permisjon)
helle.mathiesen@osloskolen.no

Lise Mirja Øieren (matematikk)
lise.oieren@osloskolen.no

Mette Langeid (norsk og historie)
mette.langeid@osloskolen.no

Tore Bareksten (norsk)
tore.bareksten@osloskolen.no

Turid Håkedal (engelsk og samfunnsfag)
turid.hakedal@osloskolen.no

Rasp

Eli Zwaig Kolstad
eli.kolstad@osloskolen.no

Odd Kristian Johansen
odd.k.johansen@osloskolen.no